1 / 1
hidraulicna digalka dizalica novi 5T 10T
999 МКД
14.09.2022 16:11

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

-NOVI hidraulicna digali
-5 tonska 999
-10 tonska 1400
prajcame po kargo niz cela mk

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW gumici za na vrata bmw m

250 МКД

rotiracki i fiksni drzaci za tv

650 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам