1 / 10
Се издаваат апартмани - Вила Мостро Охрид
1 €
06.03.2023 10:57

Охрид / Охрид

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид, до паркингот кај Waikiki, кај Чинарот. Вилата располага со три апартмани.

Секој од апартманите располага со:
- посебно купатило
- опремена кујна
- телевизор
- балкон
- паркинг
Еден од апартманите располага со клима.

Апартманите може да се видат на фотографиите.

Број за контакт: 071/611-050 Валентин

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
076/872-693
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам