1 / 4
Se prodava Volkswagen Passat 2011 god
1 €
21.03.2023 19:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamena i za pomalo vozilo.

ZVONETE NA OVAJ BROJ!!!
071/ 731 321 ICE
071/ 731 321 ICE
071/ 731 321 ICE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jane
Потврден огласувач
070559722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам