1 / 10
Neoplan
6.500 €
23.10.2022 12:39

Долнени / Прилеп

Neoplan vo ispravna sostojba 97 godina

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Dino
Потврден огласувач
071330007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам