1 / 1
mikser za lepak 2400w
3.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 07:27

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

mikser za lepak makita 2400 w

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

Brusalka , BrusaLica

2500 МКД

aparat co2 kombiniran kzubr

21000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам