1 / 9
Simpo tepisi
120 €
Цената не е фиксна
06.10.2022 10:47

Охрид / Охрид

Se prodavaat 3 simpo tepisi, 1.5 x 2.5 m, sekoj po 120 eur.

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Jovana
Потврден огласувач
38976685741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам