1 / 2
MILLBERGET Канцелариски стол/ИКЕА
6.680 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.04.2022 12:09

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот
> Материјал: метал, 75% полиестер, 25% памук, Полиуретанска пена 35 кг / м3
> Боја: црна
> Тестирано со: 110 кг

Код на производ:
903.394.12

Димензии на производот
> Длабочина: 65 см
> Макс. висина: 123 см
> Седиште, ширина: 52 см
> Седиште, длабочина: 45 см
> Минимална висина, седиште: 45 см
> Макс. висина, седиште: 58 см

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам