1 / 5
Niva
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2022 10:13

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2016 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva 2 dekari pokraj noviot pat gradsko prilep
Vednas do zapolski most
Za poveke informacii na telefon 078 211 481

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078211481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам