1 / 1
Niva Begova Livada - Razleiste
2.000 МКД
Цената не е фиксна
30.01.2023 08:02

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste
so 5 shahti od hidro sistem za polesno navodnuvanje
so sopstven vlez
4 ta niva posle mermer
Lani bese poseana so zito
2000 den od dekar
Se gleda na slikata obelezano tocno kade se naoga

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078256506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам