1 / 5
Одржавање на дворови
По Договор
03.11.2022 14:03

Ѓорче Петров / Скопје

Се за вашата градина
➡️Косење на трева( висока и ниска)
➡️Шишање на жива огрда🌲
➡️Прихранување на трева
➡️Садење на цевќиња и дрвца
Цената зависи од кои услуги се вршат и површината.
Услугите кои ги вршиме може да бидат месечно и еднократно се во зависност од вашите потреби.
За се што ви треба за вашата градина побарајте не!


Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Градинар
Потврден огласувач
075-990-586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам