1 / 1
Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate
800 €
1.000 €
01.02.2023 17:17

Куманово / Куманово

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 so komplet kutija i site dodatoci i germanska garancija. Se koristi na pc

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
077695438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам