1 / 6
КУЈНА СО БЕЛА ТЕХНИКА И ХОДНИК
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2022 17:12

Аеродром / Скопје

Продавам елемети за ходник и кујна со бела техника (освен фрижидер)
машина за садови 60цм Whirlpool
грејна плоча Beko
фурна FaberNardi
островски аспиратор Faber Nardi
Цена по договор-понудете
Се продава се заедно во пакет (не поединечно)

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Марија
Потврден огласувач
077670353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам