1 / 7
Dusek 90x200x27cm - FederBau Comfort
2.800 МКД
Цената не е фиксна
11.04.2022 00:22

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Dusek so dimenzii 90x200x27cm - FederBau Comfort model vo odlicna sostojba (se prodava poradi selidba).

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Nadica
Потврден огласувач
072309709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам