1 / 11
Audi A5 3.0tdi 245ks quattro s-line
10.300 €
Денес 13:04

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

175 kw / 238 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e bez nikakva maana so mnogu oprema s-line moze da se proba vo sekoe vreme motor perfekten stegnata servisirana pred mesec vreme moze proverka kade sakate poveke informacii barajte me na 070285523

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070285523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам