1 / 8
Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар
1.200 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 14:12

Прилеп / Прилеп

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плоштад.Реновиран, сменета цела инсталација на струја,нов кров, спуштен таван и нови ѕидови со кнауф.Поседува ВЦ со претсобје

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

RUBIN
Потврден огласувач
077485585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам