1 / 4
Аголна гарнитура
15.500 МКД
12.04.2022 14:36

Кривогаштани / Прилеп

Се продава аголна гарнитура, многу малку користена, речиси нова, со механизам на извлекување за спиење.
Може да се види во секое време.
Контакт бр. 079326757

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
079326757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам