1 / 3
Kiper mikser veksel Man 35.403
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Se prodava kiper / mikser veksel sistem Man 35.403, 1998 godina, registriran vo odlicna rabotna sostojba, mozi i posebno samo so bure ili so kiper sandak

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Izofas
Потврден огласувач
075230333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам