1 / 12
Avtobusi Mercedes 404
11.111.111 €
03.09.2022 23:55

Долнени / Прилеп

Mercedes 404rhd 1999god so 51sediste registiran vo top sostojba i 404 rh 1997god so 51 sediste vo odlicna sostojba i dvata se 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам