1 / 8
Се издава деловен простор од 93м2
1.100 €
Цената не е фиксна
25.11.2022 08:16

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

93 m²

Греење:

Друго

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плоштад.Реновиран, сменет кров, сменета цела инсталација на струја, спуштен таван со нови ѕидови со кнауф.Поседува ВЦ со претсобје.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

RUBIN
Потврден огласувач
077485585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам