1 / 1
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН
1 €
Цената не е фиксна
25.10.2022 12:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

70 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан 70 м2
Контакт 075 208 595

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Филип
Потврден огласувач
075650570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам