1 / 9
Se prodava Audison LR 1140 XR
120 €
10.08.2022 19:49

Бутел / Скопје

Pojacaloto e malce koristeno se prodava so kabli i instalacija izvadeno e od bmw e30 broj za kontakt 075 220 756 nikola
Gi poseduva slednive perfomansi:

1 × 144 watts, channel 1 at 4 Ohm
Current consumption 19,8A
efficiency 53,9%

1 × 265 watts, channel 1 at 2 Ohm with 13,4V supply voltage
Current consumption 38A
efficiency 51,9%

1 × 364 watts, channel 1 at 1,33 Ohm with 13,4V supply voltage
Current consumption 53,5A
efficiency 50,8%

1 × 433 watts, channel 1 at 1 Ohm with 13,3V supply voltage
Current consumption 67A
efficiency 48,6%

433 watts total power

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071724162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам