1 / 2
Spalna MEBLO so dve strani
10.500 МКД
15.05.2022 11:00

Скопје Центар / Скопје

Spalna "Meblo" vo dobra sostojba. 200 × 200cm. Se otvara od dvete strani.
TEL ZA KONTAKT》》》070396655
TEL ZA KONTAKT》》》070396655
TEL ZA KONTAKT》》》070396655

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Premium
Потврден огласувач
070396655
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам