1 / 5
Seat leon 1.9 tdi
2.650 €
16.06.2022 19:35

Прилеп / Прилеп

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

El prozori
Klima funkcionira
Gumi solidni
Airbag 4
Radiio usb aux
Kolata e zacuvana i odrzuvana
Servisirana rebrasti zategaci i dr.
Zvonete na oboj broj 077675913

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bale
Потврден огласувач
075528448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам