1 / 5
se prodava audi a 4
900 €
Цената не е фиксна
08.09.2022 22:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

se prodava audi a 4 vo odlicna sostojba pominata reg tell 076 731 057

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
076731057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам