1 / 11
Se izdava stan vo blizina na centarot na Prilep
По Договор
29.04.2022 11:41

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Se izdava stan-sprat od kukja 120 m2 na 2 kat vo blizina na hotel Lipa i sudot vo Prilep. Stanot e kompletno namesten so mebel, bela tehnika i solarno. Raspolaga so garaza.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Krume
Потврден огласувач
076496957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам