1 / 2
Pushnica za meso , pusnica, пушница
1.100 €
19.09.2022 12:31

Сопиште / Скопје

Pusnica za meso PIM Haskovo inoks.
So vnatresen dimogenerator za pilevina i kolicka za redenje meso.
Motor servisiran so 2 brzini.
Site Greaci se smeneti novi.
Raboti i so voda za barenje.
Sondi vo komora i vo centar so digitalec.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Niko
Потврден огласувач
075745383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам