1 / 5
GP Pointer 2 model 2022 metal detektor
2.900 МКД
05.07.2022 17:02

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

GP pointer za metal i zlato.
20-30 max cm osetlivost

Zgolemena dlabocina od predhodnikot GP1 celosno vodootporen.

075 700 808

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

GP Pointer metal detektor detector

1999 МКД

Metal zlato detektor detector 13' sonda max do 3m

330 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам