1 / 4
UTAKER Кревет на спрат/ИКЕА
12.440 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
14.04.2022 15:08

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: дрво / бор
> Боја: светло кафеава

Димензии на производот:
> Висина 2 кревети: 46см
> Должина : 205см
> Ширина: 83 см
> Висина: 23см
> Должина на душек: 200см
> Ширина на душек: 80см


Код на производ:
003.604.84

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам