1 / 3
Manli GeForce RTX 3080 (non LHR) 10GB GPU Graficka Karta
1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 10:23

Штип / Штип

Се продава Manli GeForce RTX 3080 - 10GB (non LHR)

1700 евра карта.

6 карти на залиха.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077700275
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам