1 / 3
HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna
5.000 МКД
Цената е фиксна
21.10.2022 12:11

Куманово / Куманово

HP Notebook - 17-x131nf maticna
Microprocessor
Intel® Core™ i5-7200U (2.5 GHz, up to 3.1 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 3 MB cache, 2 cores)
Memory, standard
4 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 4 GB)
Video graphics
AMD Radeon™ R5 M430 Graphics (2 GB DDR3 dedicated)
Hard drive
1 TB 5400 rpm

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Матични плочи

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам