1 / 3
Dekorativni Cigli za zidanje na zidovi,ogradi,furni i sl.
35 МКД
30.08.2022 18:55

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

⚠️РАСПРОДАЖБА ⚠️

Декоративни цигли погодни за изработка на секакви ѕидни површини,прегради,огради,фурни и слично.
Цената е 35 денари/парче.

Ве очекуваме!

📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охрид
📞Kontakt tel  046 267 562 📱070 205 278

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

La Casa
15-ти Корпус бр.97
Потврден огласувач
046267562 📱070205278
Испрати Е-маил до огласувачот

UDARNA DUPCALKA(BORMASINA)BOSCH GSB-550

3840 МКД

PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 130×90 cm

5190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам