1 / 10
MERCEDES- BENZ C200CDI 136HP 2009GOD- NAVY- REG
9.800 €
Цената е фиксна
10.500 €
15.06.2022 20:58

Аеродром / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🏁 MERCEDES-BENZ C200CDI 100KW-136KW 2009GODINA- AVTOMATIK UVOZ OD DE 🇩🇪
Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakov problem i realna kilometraza od 240k moze proverka po vasha zelba.
REG DO: 09/2022
Od oprema poseduva:
- klimatronik- dvozonski
- kozen volan so komandi
- fabricko CD/ mp3 radio so Navigacija
- bluetooth system
- greaci na sedishta
- greaci na retrovizori
- senzor za dozd
- parking senzori napred i nazad
- baby lock
- podesuvanje na volan
- farovi so lupa
- prskalki na farovi
- dva fabricki kluca i mn drugo...
✅️ ZA POVEKJE INFO NA: 078282738 ✅️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Денис
Потврден огласувач
078282738
Испрати Е-маил до огласувачот

MITSUBISHI OUTLANDER SUV 2.2DI-D 177HP 4X4 2011G OD MK

9800 €

SMART FORFOUR 1.5i 109HP 2006GOD▪︎ PANORAMA▪︎

2800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам