1 / 4
ВИЛУШКАР
4.600 €
15.04.2022 11:19

Прилеп / Прилеп

СЕ ПРОДАВА ВИЛУШКАР ЛАНСЕР БОСС
тежина 4 т на висина од 4 м - 2,5т
плин

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075306090
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам