1 / 3
Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC
1 €
16.06.2022 11:43

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 1800m2 mozi i pomala kvadratura kolku sho vie potrebno pogoden za fotovoltaici ima oformeno dva placa se najduva pozadi nikodineco.pozadi motocentar cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

aleksandar
Потврден огласувач
078416052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам