1 / 11
Se izdava apartman vo centarot na Ohrid
1 МКД
17.01.2023 10:53

Охрид / Охрид

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka
Opremen so
Tv
Kabloska
Wifi
Parking prostor
Kujna
Lokacija Bekir Aliriza 34 centar
Elena 077 602 555

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
077602555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам