1 / 12
Man TGA
По Договор
20.06.2022 11:53

Долнени / Прилеп

Se prodava Man kiper 26 460 TGA 2004god KIPER SO KLIMA
DAMPERSKI SANDUK 17kubika
Vo ekstra sostojba za povejke info na
071 238 480

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071238480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам