1 / 12
BMW X3 2.5si X-DRIVE 218HP 2007GOD FACELIFT MODEL PERFEKTEN
7.800 €
8.400 €
23.06.2022 13:42

Аеродром / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🏁 BMW X3 2.5si X-DRIVE 160KW-218HP 2007GODINA FACELIFT MODEL.
Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakov problem i realna kilometraza 173k so kompletna servisna istorija vo MK.
Voziloto e kupeno od Ambasada.
REG DO: 08.11.2022
Od oprema poseduva:
- Avtomatski menuvac
- klimatrinik
- fabricko CD/mp3 radio
- fabricki dva kluca
- parking senzori
- DTC sistem za prolizguvanje
- aluminiumski bandazi so novi gumi- Pirelli
- fabricko zatemneti stakla i dr.
✅️ ZA POVEKJE INFO: 078282738 ✅️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Денис
Потврден огласувач
078282738
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES- BENZ C200CDI 136HP 2009GOD- NAVY- REG

9800 €

SMART FORFOUR 1.5i 109HP 2006GOD▪︎ PANORAMA▪︎

2800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам