1 / 8
Renault 4tl
500 €
Цената е фиксна
23.06.2022 17:43

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

R 4

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se Prodava Renault Ispravna sostojbaa
Neregistrirano
Za poveke info na br:076-602-709 dimce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
076781395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам