1 / 5
Luksuzen stan
1 €
17.06.2022 21:24

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Orde Tuteski 5/1

Se izdava luksuzno opremen stan so povrsina od 72m2 vo strogiot centar na gradot zad biznis cenrarot vednas do club Calypso.Sloboden vo ekstra period od 18 Jini do 9 Juli. Kontakt- 078 242 883

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ilija
Borka Taleski 72
Потврден огласувач
075200818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам