1 / 8
Kompresori za gumi i boci so lepak
1 МКД
07.12.2022 23:11

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

125

Висина:

30

Дијаметар:

10

Kompresori na 12v za pompanje gumI i boci so lepak

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070636438#071479921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам