1 / 7
Avtobus Minibus Sprinter 416
12.345.678 €
17.04.2022 11:54

Долнени / Прилеп

Sprinter 416 cdi 2001god so 22+1 regidtirano novi gumi klima vo odlicna sostojba 070703113

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Sevgo
Потврден огласувач
070703113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам