1 / 3
Спална соба ХАРМОНИЈА
450 €
11.07.2022 17:29

Скопје Центар / Скопје

Се продава Спална соба ХАРМОНИЈА, малку користена, купена од Југоекспорт Стил изработена од квалитетно медиапан дрво.
Има Кревет 2.0х 1.6м со нов душек, Аголен плакар двобоен и една Наткасна
Третата слика е превземена од веб страната на Југоекспорт Стил заради подобар поглед на креветот.
контакт 070 577 026

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

centar
centar
Потврден огласувач
070577026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам