1 / 1
nivi pp
1 €
Цената не е фиксна
17.04.2022 15:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

40000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo staro lagovo prilep itno info 077450144 viki

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
076217171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам