1 / 1
Нива 2 декари
1 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 11:23

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се издава нива под кирија 2 декари Варош под сушални со сопствена шахта среде нивата.
Инфо само на овој број
075/246-293
Милан

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
075238101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам