Motor od Golf 3 1.9tdi vo delovi
По Договор
26.09.2022 20:42

Прилеп / Прилеп

motor 1.9 tdi na delovi menjac ispraven dekla turbina bos pumpa alnaser alternator servo pumpa

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

mice
Потврден огласувач
075521374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам