1 / 9
Metal detector detektor do 2.5metri
290 €
450 €
23.06.2022 10:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Metal detektor so odlicna diskriminacija na zlato/zelezo i grand balance.

Nov

Info 075 700 808

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal Detektor Nokta Makro Simplex 3m

1 €

Metal detektor detector nov

3100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам