1 / 1
5x112-15 Golf Bandas Bandaz
2.000 МКД
29.11.2022 16:14

Прилеп / Прилеп

5x112 -15ka Bandasi od Golf 5 na parce se prodavaat 2.000 den. Od 1 bandas

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

LEONARDO
Потврден огласувач
070700120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам