1 / 9
MERCEDES A180CDI
3.000 €
12.08.2022 08:22

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes A180CDI klima elektrika plateno davacki do reg realni km maximalno socuvano moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
071208042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам