1 / 3
Skutrer 2006 125
699 €
11.01.2023 15:42

Охрид / Охрид

Марка:

Triumph

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Skuter 125

Километри:

10000

Registriran do 04 2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

никола
Потврден огласувач
070384758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам