1 / 5
Stereo resiver HI-FI160 EI vo dobra sostojba
2.500 МКД
22.06.2022 22:06

Крива Паланка / Крива Паланка

se ispravno samo slabo faca stanici radioto

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

ljubomir
Потврден огласувач
078357635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам